FAALİYET ALANLARI

İnşaat

Altın İnşaat, arsa ve gayrimenkul fikirleri geliştirir. Arsa üzerinde gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, finansmanını sağlar, projeyi geliştirir, pazarlama faaliyetlerini yürütür ve projenin satışını gerçekleştirir, eş zamanlı olarak da inşaatını yürütür. Sonrasında projenin teslim ve teslim sonrası hizmetlerini de veren bir kuruluştur.

Projelerimizin her detayında titiz işçiliğe önem verdiğimiz gibi kullandığımız inşaat malzemeleri 1.sınıf kalitededir.

Altın İnşaat tüm projelerini; yapı mimari proje, deprem yönetmeliği ve sismik raporlara uygun olarak imal etmektedir. Cephe ve diğer konularda mimari proje esas almaktadır.

Taahhüt

Alt Yapı İşleri : Fabrika betonarme altyapısı, galeri geçişleri, saha betonları.

Çevre Düzenleme İşleri : Her türlü çevre düzenleme ve yeşil alan tanzimi. Bordür, kilitli parke, delikli çimtaşı v.b. ile çevre düzenleme.

Kaba İnşaat İşleri : Fabrika, tatil köyü, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmaları.

İnce İnşaat İşleri : Her cins tuğla ve gazbeton duvar, kaba, ince ve alçı sıva, her türlü yağlı ve plastik boya, seramik ve fayans ile yüzey şapları işleri.

Brüt İnşaat İşleri : Fabrika ve iş merkezlerinde peri ve peliwood malzemesi ile fuga çıtalı temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi.

Anahtar Teslimi İnşaatlar : Temelden çatıya her tür alanda; kaba inşaat, toplu konutlar, okul, kooperatif binaları, müstakil binalar, taş duvar ve taş duvar dekorasyonları, kalıp, demir, beton, tuğla duvar uygulamaları, bina ve fabrika tadilatları, konut tadilatları, betonarme dubleks binalar.